Playoff Schedule & Results (Clearview Minor Hockey)
OMHA Digital Network
Register Your Child Today
Tournaments
Coach Resources
Trainer Resources
OMHA Digital Network
Register Your Child Today
Tournaments
Coach Resources
Trainer Resources
×
Team Finder
Contact
Search
Login
Contact
Search
Home
Team Finder
Organization Menu
Home
About
Executive & Staff
Mission & Vision
Current Coaches
Constitution
CMH Code of Conduct
CMH Rules of Operation
Contact Us
Ice Schedule
Unused Ice
Schedule & Results
Organization Calendar
Tryout Schedule
Registration
General Information
Release Policy
Refund Policy
Rowan's Law
Resources
UPDATED: HC Dressing Room Policy
Travel Permit Request
Criminal Offence Declaration
For Players
For Players
Player Code of Conduct
Coaches
Coaches
Coach Qualification Requirements
Offer of Affiliation 2023-24
Bench Staff Reporting
Team Official Code of Conduct
Coaching Application Form
Trainers
Information for Trainers
Information for Trainers
Trainer Procedures
Trainer Responsibilities
Return to Play - Letter to Parents
Hockey Canada Injury Report
Useful Links
Managers
Managers
Cheque/Reimbursement Request
Sponsorship Deposit Form
Sponsorship Deposit Form
Game Lengths by Division
Game Sheet Instructions
Newspaper Reporting Forms
Sample Game Sheet
Parents
Parents
Parent Code of Conduct
You Asked, We Answered
Sponsorship & Fundraising
Tournaments
Tournaments
Canucks LL Holiday Classic
Tournament Registration Form
Bond Hours
Bond Hours
Current Bond Hour Opportunities
Bond Hour FAQs
Concussions
Concussions
Reporting a Concussion
Trainers Kit
Education
Education
Hockey Canada Concussion Toolbox
HC Concussion Card
Baseline Testing Statement from Parachute
Parachute Concussion Resources
Concussion Protocol
Team Meeting Information
Home
Playoff Schedule & Results
Sitemap
Print
Playoff Schedule & Results
U11 LL #1
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U11LLD03
Feb 08 2024
6:50 PM
Honeywood Hurricanes 2
Creemore & District Recreation Center
2-9
L
U11LLD12
Feb 11 2024
3:00 PM
Coldwater Wildcats 2
Coldwater
5-2
W
U11LLD01
Feb 16 2024
6:00 PM
U11 LL #2
Creemore & District Recreation Center
5-0
W
U11LLD24
Feb 17 2024
11:00 AM
Midland Centennials 1
North Simcoe SRC (Centennial)
4-3
W
U11LLD02
Feb 22 2024
7:00 PM
Essa Eagles 2
Creemore & District Recreation Center
2-2
T
U11LLD04
Feb 24 2024
12:00 PM
Midland Centennials 1
Stayner Community Centre
3-2
W
U11LLD17
Mar 02 2024
1:15 PM
Honeywood Hurricanes 2
North Dufferin CC
0-9
L
U11LLD27
Mar 06 2024
6:30 PM
South Grey Spartans 1
Flesherton
1-8
L
U11DCN2
Mar 21 2024
7:00 PM
Coldwater Wildcats 2
Coldwater
3-4
L
U11DCN1
Mar 24 2024
2:00 PM
Coldwater Wildcats 2
Creemore & District Recreation Center
6-1
W
U11DCN3
Mar 26 2024
6:30 PM
Coldwater Wildcats 2
Stayner Community Centre
5-3
W
U11DCN4
Mar 27 2024
7:30 PM
Coldwater Wildcats 2
Coldwater
U13 LL #1
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U13LLB02
Feb 05 2024
8:00 PM
Honeywood Hurricanes 1
Stayner Community Centre
4-1
W
U13LLB14
Feb 10 2024
1:00 PM
Honeywood Hurricanes 1
North Dufferin CC
0-2
L
U13LLB12
Feb 16 2024
7:00 PM
Elmvale Coyotes 2
Elmvale
2-3
L
U13LLB01
Feb 17 2024
12:00 PM
Elmvale Coyotes 1
Stayner Community Centre
4-0
W
U13LLB05
Feb 20 2024
7:00 PM
Elmvale Coyotes 1
Elmvale
1-1
T
U13LLB19
Feb 25 2024
2:00 PM
Midland Centennials 1
North Simcoe SRC (Centennial)
1-0
W
U13LLB03
Mar 02 2024
11:00 AM
Midland Centennials 1
Stayner Community Centre
4-4
T
U13LLB04
Mar 04 2024
8:00 PM
Midland Centennials 2
Stayner Community Centre
4-0
W
U13BCH1
Mar 19 2024
8:00 PM
Elmvale Coyotes 2
Elmvale
2-1
W
U13BCH2
Mar 21 2024
6:45 PM
Elmvale Coyotes 2
Creemore & District Recreation Center
4-2
W
U13BCH4
Mar 25 2024
8:00 PM
Elmvale Coyotes 2
Stayner Community Centre
2-1
W
U13BCH3
Mar 26 2024
8:00 PM
Elmvale Coyotes 2
Elmvale
U13BCH5
Mar 30 2024
1:00 PM
Elmvale Coyotes 2
Elmvale
U13BCH6
Mar 31 2024
5:00 PM
Elmvale Coyotes 2
Stayner Community Centre
U15 LL
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U15LLC11
Feb 10 2024
3:30 PM
Collingwood Junior Blues 1
Eddie Bush
7-1
W
U15LLC17
Feb 13 2024
8:50 PM
Georgian Shores Lightning 1
Meaford
2-1
W
U15LLC03
Feb 16 2024
7:00 PM
Georgian Shores Lightning 1
Stayner Community Centre
5-2
W
U15LLC02
Feb 23 2024
7:30 PM
Collingwood Junior Blues 1
Creemore & District Recreation Center
6-2
W
U15LLC05
Feb 25 2024
6:00 PM
Coldwater Wildcats 2
Coldwater
1-5
L
U15LLC04
Mar 03 2024
3:30 PM
Penetang Flames 1
Creemore & District Recreation Center
0-7
L
U15LLC14
Mar 05 2024
6:00 PM
Elmvale Coyotes 1
Elmvale
4-4
T
U15LLC01
Mar 08 2024
7:00 PM
Coldwater Wildcats 2
Stayner Community Centre
3-5
L
U15CCN2
Mar 16 2024
7:50 PM
Elmvale Coyotes 1
Elmvale
2-2
T
U15CCN1
Mar 24 2024
3:30 PM
Elmvale Coyotes 1
Creemore & District Recreation Center
4-0
W
U15CCN3
Mar 27 2024
7:30 PM
Elmvale Coyotes 1
Creemore & District Recreation Center
2-4
L
U15CCN4
Mar 30 2024
11:40 AM
Elmvale Coyotes 1
Elmvale
U18 LL #1
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U18LLC04
Feb 04 2024
7:00 PM
Osprey Hawks 2
Stayner Community Centre
3-2
W
U18LLC28
Feb 07 2024
9:00 PM
South Grey Spartans 1
Flesherton
2-2
T
U18LLC02
Feb 18 2024
7:00 PM
Midland Centennials 1
Stayner Community Centre
1-5
L
U18LLC03
Feb 24 2024
8:30 PM
Osprey Hawks 1
Stayner Community Centre
6-3
W
U18LLC01
Feb 25 2024
7:00 PM
Elmvale Coyotes 1
Stayner Community Centre
2-2
T
U18LLC15
Feb 28 2024
8:40 PM
Midland Centennials 1
North Simcoe SRC (MMHA)
1-2
L
U18LLC10
Mar 02 2024
6:40 PM
Elmvale Coyotes 2
Elmvale
12-0
W
U18LLC05
Mar 03 2024
8:55 PM
Elmvale Coyotes 1
Elmvale
5-1
W
U18CCN1
Mar 20 2024
9:00 PM
South Grey Spartans 1
Flesherton
6-3
W
U18CCN2
Mar 24 2024
7:00 PM
South Grey Spartans 1
Stayner Community Centre
4-3
W
U18CCN3
Mar 26 2024
8:30 PM
South Grey Spartans 1
Dundalk
U18CCN4
Mar 30 2024
8:30 PM
South Grey Spartans 1
Stayner Community Centre
U11 LL #2
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U11LLD06
Feb 03 2024
12:00 PM
Essa Eagles 2
Stayner Community Centre
5-3
W
U11LLD15
Feb 10 2024
10:30 AM
Essa Eagles 2
Angus Rec
3-5
L
U11LLD01
Feb 16 2024
6:00 PM
U11 LL #1
Creemore & District Recreation Center
0-5
L
U11LLD05
Feb 18 2024
4:00 PM
Coldwater Wildcats 2
Creemore & District Recreation Center
5-4
W
U11LLD08
Feb 23 2024
7:00 PM
South Grey Spartans 1
Stayner Community Centre
0-3
L
U11LLD07
Feb 24 2024
1:15 PM
Honeywood Hurricanes 2
Stayner Community Centre
2-7
L
U11LLD21
Mar 05 2024
6:00 PM
Midland Centennials 1
North Simcoe SRC (Centennial)
1-1
T
U11LLD11
Mar 08 2024
8:00 PM
Coldwater Wildcats 2
Coldwater
1-4
L
U15 Rep
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U15T1RRPlay03
Feb 10 2024
7:00 PM
Parry Sound Shamrocks
Stayner Community Centre
0-4
L
U15T1RRPlay02
Feb 17 2024
7:00 PM
Midland Centennials
Stayner Community Centre
3-0
W
U15T1RRPlay01
Feb 24 2024
3:00 PM
South Muskoka Bears B
Creemore & District Recreation Center
4-1
W
U15T1RRPlay11
Feb 25 2024
4:30 PM
Oro Thunder
Oro
2-4
L
U15T1RRPlay13
Mar 01 2024
7:00 PM
Parry Sound Shamrocks
BOCC
5-6
L
U15T1RRPlay04
Mar 03 2024
4:55 PM
Huntsville Otters B
CSC (Jack Bionda)
3-4
L
U18 LL #2
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U18LLB12
Feb 06 2024
8:30 PM
Collingwood Junior Blues 3
Central
3-7
L
U18LLB01
Feb 10 2024
8:30 PM
Shelburne Wolves 1
Stayner Community Centre
3-3
T
U18LLB04
Feb 17 2024
8:30 PM
Oro Thunder 2
Stayner Community Centre
1-1
T
U18LLB20
Feb 18 2024
7:10 PM
Oro Thunder 2
Oro
3-1
W
U18LLB25
Feb 24 2024
7:20 PM
Wasaga Beach Stars 1
Wasaga
4-2
W
U18LLB02
Feb 25 2024
5:30 PM
Oro Thunder 1
Stayner Community Centre
3-3
T
U18LLB22
Mar 03 2024
6:30 PM
Shelburne Wolves 1
Shelburne CDRC
3-3
T
U18LLB03
Mar 05 2024
7:20 PM
Coldwater Wildcats 3
Stayner Community Centre
2-2
T
U18BCN1
Mar 19 2024
7:30 PM
Oro Thunder 2
Stayner Community Centre
3-2
W
U18BCN2
Mar 22 2024
7:30 PM
Oro Thunder 2
Oro
3-1
W
U18BCN3
Mar 23 2024
8:30 PM
Oro Thunder 2
Stayner Community Centre
U18BCN4
Mar 25 2024
7:00 PM
Oro Thunder 2
Oro
U11 Rep
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U11T2RRPlay03
Feb 10 2024
5:30 PM
Almaguin Ice Devils
Burks Falls
4-4
T
U11T2RRPlay06
Feb 11 2024
2:00 PM
Parry Sound Shamrocks
Creemore & District Recreation Center
4-3
W
U11T2RRPlay14
Feb 23 2024
7:20 PM
Wasaga Beach Stars
Wasaga
2-5
L
U11T2RRPlay04
Feb 25 2024
2:00 PM
South Muskoka Bears B
Creemore & District Recreation Center
4-4
T
U11T2RRPlay05
Mar 01 2024
6:00 PM
Wasaga Beach Stars
Creemore & District Recreation Center
1-3
L
U11T2RRPlay08
Mar 02 2024
1:00 PM
Parry Sound Shamrocks
BOCC
4-2
W
U11T2SF2
Mar 07 2024
7:00 PM
Almaguin Ice Devils
Burks Falls
1-4
L
U13 Rep
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U13T1RRPlay01
Feb 14 2024
7:30 PM
Huntsville Otters B
Creemore & District Recreation Center
2-0
W
U13T1RRPlay04
Feb 17 2024
6:10 PM
Elmvale Coyotes
Elmvale
5-2
W
U13T1RRPlay17
Feb 24 2024
3:00 PM
South Muskoka Bears B
Gravenhurst
3-4
L
U13T1RRPlay03
Feb 25 2024
3:30 PM
South Muskoka Bears B
Creemore & District Recreation Center
3-2
W
U13T1RRPlay02
Mar 01 2024
7:15 PM
Midland Centennials B
Creemore & District Recreation Center
4-0
W
U13T1RRPlay14
Mar 03 2024
4:20 PM
Oro Thunder B
Oro
5-3
W
U13T1SF1
Mar 06 2024
7:00 PM
Huntsville Otters B
Creemore & District Recreation Center
5-2
W
R5U13T1Champ2
Mar 19 2024
6:30 PM
Elmvale Coyotes
Elmvale
3-2
W
R5U13T1Champ1
Mar 20 2024
7:00 PM
Elmvale Coyotes
Creemore & District Recreation Center
6-2
W
R5U13T1Champ3
Mar 22 2024
7:00 PM
Elmvale Coyotes
Creemore & District Recreation Center
U18 Rep
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U18T2RRPlay01
Feb 12 2024
9:00 PM
Essa Eagles
Stayner Community Centre
2-5
L
U18T2RRPlay02
Feb 16 2024
8:30 PM
Penetang Flames
Stayner Community Centre
3-1
W
U18T2RRPlay03
Feb 21 2024
7:30 PM
Wasaga Beach Stars
Creemore & District Recreation Center
2-1
W
U18T2RRPlay04
Feb 25 2024
5:45 PM
Essa Eagles
Angus Rec
5-3
W
U18T2RRPlay08
Mar 02 2024
5:25 PM
Penetang Flames
Penetang
0-3
L
U18T2RRPlay11
Mar 03 2024
4:30 PM
Wasaga Beach Stars
Wasaga
3-1
W
U18T2SF1
Mar 08 2024
8:30 PM
Wasaga Beach Stars
Stayner Community Centre
3-1
W
R5U18T2Champ1
Mar 17 2024
5:00 PM
Essa Eagles
Stayner Community Centre
3-0
W
R5U18T2Champ2
Mar 20 2024
7:00 PM
Essa Eagles
Angus Rec
0-5
L
R5U18T2Champ3
Mar 22 2024
8:30 PM
Essa Eagles
Stayner Community Centre
4-3
W